Lokalizacja

Nasz dom na wodzie położony jest w centrum Mazur w bardzo starej, pięknej wsi Żywy, która powstała w 1540 roku. Wsi położonej nad jednym z najpiękniejszych jezior na Mazurach, na skraju Puszczy Boreckiej, którą uznano za jeden z najcenniejszych kompleksów leśnych Polski niżowej.  Jest to również najpiękniejszy i najcenniejszy przyrodniczo obszar leśny Warmii i Mazur.

Wyposażenie

Dom jest całoroczny, kompletnie wyposażony we wszystkie niezbędne sprzęty i kominek na chłodniejsze dni. Jest oczywiście chłodzony latem i ogrzewany zimą dla większego komfortu. Może w nim komfortowo spać 4 cztery osoby w dwóch sypialniach i w razie potrzeby dwie osoby w pokoju dziennym na komfortowej kanapie.

Dom zakotwiczony na jeziorze Żywy przy prywatnej działce. Zbudowany w stylu Mid Century oraz nawiązujący do architektury mazurskiej . Z salonu dzięki przeszkolonej ścianie rozpościera się widok na jezioro. W środku znajdują się dwie sypialnie z dwoma łóżkami jednoosobowymi (które mogą być konfigurowane w łóżka dwuosobowe), salon, łazienka z prysznicem i w pełni wyposażona kuchnia.(piekarnik, mikrofala, zmywarka, lodówka, płyta indukcyjna, ekspres do kawy, toster).

Obok znajduje się również plaża gminna z urządzeniami do ćwiczeń.

Idealny dla 4 osób

Maksymalnie 6 miejsc noclegowych

Parking i grill

Na działce jest prywatny parking oraz miejsce na ognisko i grill.

Kajak i rowery

Do dyspozycji gości jest kajak i dwa rowery udostępnione nieodpłatnie.

Taras wychodzący na jezioro

Dom dysponuje prywatnym tarasem wychodzącym na jezioro, gdzie można podziwiać niesamowite zachody słońca, obserwować ptaki lub łowić ryby. 

To idealne miejsce dla osób ceniących sobie nieszablonowe rozwiązania, komfort, aktywny wypoczynek, spokój i bliskość natury.